9 kolo

Příspěvky

Tabulka po 9.kole

1. 11. 2009

Po 9. kole nezůstal v přeborové tabulce pomyslný kámen na kameni. Dosud vedoucí Krč utrpěla druhou porážku v řadě, opět proti týmu ročníku 2000, a na čele jí tak vystřídala Sparta. Braník, další z vedoucí trojice, nechal po zápase plném zvratů všechny body na Admiře. Situace se dramatizuje také na chvostu tabulky, kde se na sestupovém 11.místě viditelně nikomu nelíbí. Motorlet se tam ani neohřál, proti Aritmě ve druhé půli zabral a symbolického Černého Petra tak předal Dukle.

Tabulku najdete v odkazu Celý Příspěvek.

Motorlet - Aritma 3:1 (1:1)

Motorlet - Aritma 3:1 (1:1). Rada, vlastní, Vondrák - Maršal J.

Celý příspěvek | Rubrika: 9 kolo | Komentářů: 1

Tabulka po 8.kole

26. 10. 2009

Soutěž se vyrovnává a dramatizuje. Sparta otočila zápas na půdě vedoucí Krče, bodově se na ní dotáhla a v tabulce je dělí jen rozdíl dvou branek. A mezi tyto dva týmy se ještě vejde Braník, který otočil domácí zápas proti Motorletu, když o půli prohrával již 0:2. Tempo si díky zlepšenému výkonu ve druhé půli veze 3 body z půdy poslední Aritmy, a odsunulo tak Motorlet na pomyslně sestupovou 11.příčku. Druhá půle vyšla také rozjetému Podolí, které nadělilo "trojku" Slavii. Na čelo neúplného pořadí střelců se díky dvěma trefám vrátil Plass (Braník), který se dotáhl na dosud vedoucího Kozáka (Motorlet).

Do příspěvků k zápasům byly přidány články z webu Aritmy.